• + 421 32 743 0155

CFJ holding je reprezentovaný spoločnosťami CDI – FRIMCOM – JANISTAV s.r.o., JANISTAV s.r.o. a SMART SERVIS, s.r.o.

Spokojnosť a dôvera našich zákazníkov  je naším základným cieľom. Klientom poskytujeme progresívne riešenia s dlhou životnosťou, za optimálnu cenu.  Nosným výrobným programom holdingu je výstavba výrobných hál, priemyselných a polyfunkčných budov, rekonštrukcie budov, výstavba oceľových konštrukcií, realizácie hydroizolácií plochých striech, zateplenia a doteplenia plochých striech, metalické opláštenia budov, metalické obklady budov, metalické sendvičové systémy. Zabezpečujeme tiež realizácie strešných svetlíkov, markíz a zateplených presklených stien na báze polykarbonátov aj so systémom požiarnych klapiek. Náš holding poskytuje vo svojom odbore komplexné služby a je schopný realizovať aj tie najnáročnejšie projekty.

CDI – FRIMCOM – JANISTAV s.r.o.

Spoločnosť CDI – FRIMCOM – JANISTAV prešla dlhou a nesmierne zaujímavou cestou od malej firmy až k spoločnosti, ktorá poskytuje vo svojom odbore komplexné služby v stavebníctve. Silnou stránkou spoločnosti sú inovatívne riešenia, flexibilita, spoľahlivosť a v neposlednom rade plánovanie. Plánovať projekt (z latinského planta, ako náčrt) znamená naplánovať kroky k úspešnému cieľu. Nenechajte realizovať vaše stavby sledom náhodných postupov – improvizáciou, ako opakom plánovania. Vždy máte inú možnosť. Proces riadenia ISO, ktorý má nemalý podiel na zvyšovaní úrovne poskytovaných služieb, je pre nás samozrejmosťou. Spoločnosť je držiteľom týchto certifikátov pre stavebnú činnosť: ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 a OHSAS 18001:2007.

Dôležité činnosti spoločnosti sú:

 1. Výstavba výrobných hál, priemyselných a polyfunkčných budov
 2. Hydroizolácie plochých striech
  • Mechanicky kotvené izolácie
  • PVC-P systémy
  • Sendvičové systémy
  • Zasypané priťažené strechy
  • Doteplovanie striech
 3. Opláštenia budov
  • Skladané plášte
  • Sendvičové plášte
  • Fasádne obklady
 4. Svetlíky
  • Svetlíky s presklením na báze polyakrylátov
  • Shedové svetlíky
  • Vetracie krídla
  • Bodové svetlíky
 5. CNC ohýbanie plechov
  • CNC obojstranná ohýbačka TwinPro-200 Švajčiarskej značky JORNS

JANISTAV s.r.o.

Spoločnosť JANISTAV vstúpila na trh v roku 2005. S odborným a zodpovedným prístupom k požiadavkám klientov sa vypracovala na úroveň kvalitného a spoľahlivého partnera v stavebníctve. Príprava, plánovanie, uskutočňovanie stavebných prác v rozsahu — výstavba výrobných hál, priemyselných a polyfunkčných budov, oceľových konštrukcií, stolárske a tesárske práce, úprava terénu, výstavba príjazdových komunikácií a parkovacích plôch, kompletná výstavba bytových a rodinných domov, rekonštrukcie budov a bytov, kancelárií, výstavba a rekonštrukcia hotelových komplexov, izolácie, zateplenia fasád, obkladačské práce, sadrokartóny, maliarske práce a ukončovanie interiérov.  Našou hlavnou zásadou je komplexnosť ponuky a zhotovených prác.  Zabezpečíme Vám rekonštrukcie, opravy, revízie, údržbu, projekčnú činnosť, inžiniering, dodávku materiálov a kvalifikovaný personál na realizáciu Vašich stavieb.

SMART SERVIS, s.r.o.

Po viac ako 20-ročnej praxi v oblasti dodávok a realizácie plochých striech, sme sa rozhodli vytvoriť team odborníkov, ktorí sa zaoberajú poradenstvom, servisnými službami a údržbou. Pri obhliadke zdokumentujeme stav Vašej plochej strechy, ak je nutné, navrhneme optimálne riešenie servisu a po vzájomnej dohode vieme prípadné poruchy odstrániť za najvýhodnejších podmienok na trhu. Našou prioritou je Vaša spokojnosť a pocit istoty, že Vaša nehnuteľnosť je chránená kvalitne spracovanou a spoľahlivou strechou.

→  Obhliadneme a posúdime vašu strechu →  Poradíme v údržbe a servise
→  Zdokumentujeme technický stav →  Vypracujeme termogramy
→  Vypracujeme návrh riešenia →  Urobíme elektroiskrové skúšky
→  Opravíme vady →  Poskytneme pravidelnú kontrolu
0
+
Spokojných zákazníkov
0
+
Vypracovaných projektov

S ohľadom na súčasný vývoj na stavebnom trhu nemožno očakávať výrazný rast objemu výroby. Toto obdobie chceme využiť na zvýšenie kvalifikácie nielen riadiacich pracovníkov, ale i montážnych pracovníkov. Pritom chceme klásť dôraz na preškolenie pracovníkov na modernejšie strešné a fasádne systémy. Veľký dôraz budeme klásť na návrh a remeselnú prepracovanosť detailov tak, aby bola výsledná kvalita realizovaných prác nadštandardná. Chceme dosiahnuť, aby naša firma bola pripravená po prechodnom spomalení výroby ponúknuť zákazníkom i nové produkty vo vysokej kvalite. Prešli sme veľkou a nesmierne zaujímavou cestou od malej firmy až k spoločnosti, ktorá poskytuje vo svojom odbore komplexné služby a ktorá je schopná realizovať tie najnáročnejšie projekty.